Kategoriler
Html & Css Tema Ücretsiz Paylaşımlar

Ücretsiz Html & Css Dizi ve Film Teması

Elxir Dizi&Film Teması

Ücretsiz Dizi veya Film Teması, istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Dizi sistemi için bootstrap ile yapmış olduğum Html&Css tasarımı. İstediğiniz gibi geliştirebilir, kullanabilirsiniz.

Mobilde Basit sorunlar ile karşılaşabilirsiniz, uygun bir zamanda düzeltirim 🙂

İndir

https://gitlab.com/osmanyilmaz/elixirdizitema

Önizleme

elixirdizitema elixirdizitema elixirdizitema elixirdizitema elixirdizitema

“Ücretsiz Html & Css Dizi ve Film Teması” için 37 yanıt

Laravel Dizi Scripti olarak yapmıştım zamanında, bu tasarımıda onun için kullanmıştım zaten ama şuan paylaşma gibi bir şey düşünmediğim için söz vermek istemiyorum. 🙂 İyi günler.

index.html’deki ust-bolum’e arkaplan resmi koymak istiyorum ama bir türlü beceremedim sadece kayıt ol, giriş yap , arama ve logo nun bulunduğu alana stretch arkaplan vermek istiyorum yardımcı olabilir misiniz

Tabiki, . ust-bolum sınıfına arkaplan resmi atadınız mı? o yöntemi denediniz mi, deneyebilir misiniz. Eğer sonuç alamazsanız ben temayı güncelleştiririm .ust-bolum sınıfını.

birçok kod denedim ama tam istediğime ulaşamadım bazen alt menulere taşıyor bazen yukarıya doğru yükseliyor. Yeni class yaratıp ona vermeyi denedim verdiğim class orta menuyu kapsamamasına rağmen orta menüyü de içine alıyor. Şuanki haline bu siteden bakabilirsiniz : http://i.hizliresim.com/A3gq8r.png burada düzgün görünse de mobilde ya da sayfayı küçültünde arkaplan tam olarak stretch olmuyor. Hatta mobilde headerdeki arkaplan tekrarlıyor. Scripti tamamladığımda .com’lu bir siteye geçirmeyi düşünüyorum. Tasarımınızı biraz katletmiş olabilirim kusura bakmayın 🙂 sadece anasayfa çalışıyor diğer sayfalar üzerinde çalışıyorum.

Bu da adresi : bariskalpakci . pe . hu tamamen bittiğinde .com’lu hosta geçmeyi düşünüyorum. MYSQL bağlantısını ve sef linklemeyi yapabildiğim kadar yaptım masaüstü programcısıyım normalde vbnet c#kullanıyorum admin panelini de masaüstü programı olarak yapıyorum site üzerinde olmayacak. 2-3 gündür php ile uğraşıyorum bu kadarını yapabildim hatalarım olmuştur mutlaka bir göz atarsanız sevinirim.

Sayenizde siteyi açtım buradan bakabilirsiniz : http://www.dizisup.com/

Daha üzerinde çalışıyorum dizi sayfası ve hakkımızda sayfası yarım zamanım oldukça düzeltiyorum. Bir konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var freewall plugini kullanmışsınız sanırım fakat ben 2. bir freewall eklemek istiyorum indexime bunu başaramadım aynı şekilde kullanıyorum ama yan yana değil alt alta sıralıyor.

section ilk kullanımda düzgün bir şekilde listelerken 2. kullanımda alt alta listeliyor tabi bu sectionlar farklı div’lerin içinde böyle yazdığıma bakmayın. Yardımcı olursanız mutlu olurum

Ellerinize sağlık güzel olmuş,
1. tavsiyem freewall eklentisini devre dışı bırakıp deneyebilir misiniz?
2. olarakta #freewall olarak eklenmişim kutuphane.js dosyasındada mevcut html ve css’de #tekSeferlikKullanim olarak kullanmakta yani birden fazla #tekSeferlikKullanim id’sini kullanmamalısınız buda küçük bir çözüm önerisi veya kütüphanenin kendisini inceleyip bakabilir misiniz daha detaylı bilgiler bulunmakta.

Eğer sorun çıkarsa tekrar istediğinizi sorabilirsiniz.

Kolay gelsin 🙂

Merhaba, javascript kodlarını etiketinden önce yazabilir misiniz, dosyalar geç yüklendiği için tarayıcı mili saniye bazında biraz gecikebiliyor. Şuan size söyleyebileceğim çözüm yolu bu deneyebilir misiniz.

öncelikle güzel olmuş kardeşim ama ben bunu nasıl panelli bir yapıya sahip yapabilirim ?

Teşekkür ederim, Php bilginiz varsa yapabilirsiniz. WordPress teması yapabilirsiniz yada herhangi bir framework olabilir veya basit olması açısından toolkit olarak codeigniter kullanabilirsiniz (en son seçeneğiniz codeigniter olsun). En iyi seçeneklerden birileride Python yada Go bilginiz varsa yapabilirsiniz.

Müsadeniz olursa ben tasarımı WordPress entegresi uygulayıp satışını yapsam sizin emeğinize ayıp etmiş olur muyum?

Şuanda çok sıkışığım ve kazanç sağlamam gerekiyor tasarım olarakta çok beğendim eğer ki satış hakkı verirseniz mail adresime dönüş yaparak şu zor durumda el uzattığınız için çok memnun olacağım.

Kardeşim temayı editlerken bir sıkıntıyla karşılaştım çözümünüde bulamadım kodların içerisine bakmama rağmen http://i.hizliresim.com/g6lPrQ.png fotoğrafta gösterdiğim gibi alttaki eklenen diziler yazısıyla üstteki logo orantılı ancak menü biraz sağa doğru kayık bu kayıklığı nasıl düzeltebilirim kodların içerisinden bi resimle gösterebilirsen çok mutlu olurum 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.