Kategoriler
Html & Css Tema Ücretsiz Paylaşımlar

Ücretsiz Elixir WordPress Firma Rehberi Teması

Merhaba, piyasada görebileceğiniz gibi pek çok firma rehberi teması var zamanında yapmış olduğum firma rehberi temasını paylaşıma açtım. Dilediğiniz gibi kullanıp geliştirme talebinde bulunabilirsiniz, iyi-kötü eleştiri yorum yapabilirsiniz.

NOT: Renk uyumu kötü gelebilir, elixir.css dosyasınıdan farklı renk seçenekleri uygulayabilirsiniz.

Kurulum

Temayı İndirip http://sizinsiteadresiniz.com/wp-content/themes/ klasörüne attıktan sonra panelden temayı seçip kullanabilirsiniz.

İndirme & Bağlantı

https://github.com/osmanyilmazco/elixirfirma/archive/master.zip

Demo

http://firma.astald.com

Önizleme

wordpress firma teması

“Ücretsiz Elixir WordPress Firma Rehberi Teması” için 20 yanıt

Evet hocam farkındayım, kendim kaldırdım. Geçenlerde bir kaç iyileştirme yaptığım için demoyu kaldırmıştım ama github üzerinden güncelleştirmeleri indirebilirsiniz.

Merhaba hocam basit bir sorum olacak bilmediğimden soruyorum, sağ köşedeki sektörler bölümünü şehirler olarak değiştirip alt seçenekleride il il olarak düzeltme şansım var mı?

Hocam çok güzel bir iş çıkarmışsınız. Tebrik ederim..
Bir önerim vardı acaba yapabilirmisiniz..?
Firma ait ilan,ürün ile beraber veremeyiz mi..
Yani Firma bilgileri yanı sıra firmanın altındaki bloklar firmanın kendi ilan,ürünleri olarak yapabilirmiyiz..Galiba wordpress bu konuda post_parent işlemi ile ola biliyormuş..
girilen ürün bilgisine firmanın id girildiğinde göstere biliyor ..

Merhaba, Teşekkür ederim.

Yapılabilir bir işlem lakin iş yoğunluğum ötürü birşey diyemiyorum. Ama fırsat bulursam geliştirmek için önerinizi not alacağım.

İyi çalışmalar.

merhaba hocam elinize sağlık güzel bir tema olmuş ancak bir sorum olucak. firmaları eklediğimiz ve firma bilgilerini girdiğimiz alanda normal yazılarda olan etiket bölümü çıkmıyor ve firmalara yönelik etiketleme yapamıyorum. eklenti olarak kuruyorum ancak eklentiyi görüyor yinede etiketleme yapmıyor bu sorunu nsıl çözebilirim yardımcı olur musunuz ?

Merhaba, teşekkür ederim. Tema’nın functions.php dosyasında gerekli düzeltmeleri yapmanız gerekiyor yani işlem için yazılım bilginizin olması gerekmekte. Yardımcı olmak isterdim ama zamanım yok. Kusura bakmayın lütfen.
İyi çalışmalar dilerim.

merhaba osman bey daha öncede bir sorum olmuştu yardımcı olamamıştınız ancak bu kez sizi çok yormayacak bir sorum var ve benim için önemli lütfen yardımcı olun.firma bilgilerini eklediğimiz alanda firmaların web sitesinide ekliyorum link şeklinde de çıkıyor ancak üzerine tıklayınca hatalı bir sayfa çıkıyor .yani yazılan web sitesine gitmek yerine normal sitede kalıyor ve hata veriyor.Bunun düzeltmesini nasıl yapıcam denedim bi çok metod ama bulamadım.single firma php den kodları değiştirdim ancak yine aynı hatayı veriyor.

ID,’firma_web_site’,true) == “” ? ‘–‘ : ‘ID,’firma_web_site’,true).'” target=”_blank” rel=”nofollow”>’.get_post_meta($post->ID,’firma_web_site’,true).’‘ ; ?>

kod bu neresi hatalı ise bir yardımcı olurmusunuz lütfen

Siteye Kurulum Yaptıkdan Sonra Aşagıdaki Hatayı Aıyorum Yardımcı Olurmusunuz
hata:
Web sitenizde kritik bir hata oluştu. Lütfen talimatlar için site yöneticisi e-postası gelen kutunuzu kontrol edin.

WordPress’te hata ayıklama hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.