Posted by & filed under Tanıtım.

Birçok hayvanseverin ortak sorunlarından biridir evcil hayvanına uygun en iyi hizmeti verebilecek olan veteriner kliniğini bulmak. Veterinersitesi.com size veteriner klinikleri hakkında detaylı bilgi sunarak, size en yakın ve en iyi hizmeti verebilecek, dostunuzu emin ellere teslim etmenizi sağlayacak veteriner kliniğini bulmanıza yardımcı oluyor.

Veteriner kliniğinizi seçmeden önce, size en yakın konumda bulunan veteriner kliniklerini listeleyerek size en uygun veteriner kliniğini bulmanızı sağlıyor. Klinikler hakkında detaylı bilgiler ile klinik hakkında diğer hayvanseverler tarafından yapılmış yorumları, puanlamaları görebiliyor ve veteriner kliniklerine soru sorabiliyorsunuz. Sorduğunuz sorulara veteriner hekimler tarafından yanıt alabiliyorsunuz. Dilerseniz veteriner kliniğinden size uygun tarih için online randevu talebinde bulunabiliyorsunuz. Hayvan sağlığı için hayati önem taşıyan acil durumlarda, tek tıkla 7/24 acil hizmet veren veteriner kliniklerine ve nöbetçi veterinerlere erişebiliyorsunuz.

Bunların yanı sıra sitede evcil hayvanlar ile ilgili detaylı ve kullanışlı bilgiler içeren makaleler de bulunuyor. İçerdiği bilgilerin gün be gün artmasıyla beraber evcil hayvan bakımı konusunda hayvanseverlere faydalı bilgiler sunuyor. Sokakta bulunan sahipsiz hayvan ya da farklı sebeplerden dolayı evcil hayvanından ayrılmak zorunda kalan hayvanseverler için hayvan sahiplendirme bölümü mevcut. Hayvan sahiplendirme bölümünden zor durumda olan hayvanlar için ilan verilmesine imkan sağlayarak onlara yeni bir yuva bulunmasına yardımcı oluyor.

Veterinersitesi.com veteriner klinikleri için de kliniklerini yönetme imkanı sağlıyor. Bu sayede havanseverler ile çok daha hızlı etkileşim kurup bilinirliklerini ve görünürlüklerini arttırabiliyorlar. Dilerlerse online randevu alabiliyorlar.

Leave a Reply

(will not be published)